Finn din kontakt

Arvid Furru
Arvid Furru
Daglig leder
Tlf.: +47 918 73 252
arvid@lite-led.no
Jon Kjemprud
Jon Kjemprud
Belysningsplanlegger
Tlf.: +47 932 63 648
jon@lite-led.no
Jonny Grunnfoss
Jonny Grunnfoss
Salgsagent; Nordland, Troms, Finnmark & Svalbard
Tlf.: +47 90 09 15 39
J.grunnfoss@elektrosalg.no
Terkel Dahl
Terkel Dahl
Salgsingeniør; Oslo & Akershus
Tlf.: +47 97953255
terkel@lite-led.no
Bjørn Helland
Bjørn Helland
Salgsagent; Vestlandet
Tlf.: +47 90 89 51 45
bjorn@lite-led.no

Find medarbejder Danmark

Lars Andersen
Lars Andersen
Adm. Direktør
Tlf.: +45 88 72 88 00
Lars@lite-led.dk
Morten Andersen
Morten Andersen
Sales manager
Tlf.: +45 88 72 88 02
Morten@lite-led.dk
Martin Egeskov
Martin Egeskov
Account Manager
Tlf.: +45 28 30 72 28
martin@lite-led.dk
Freddy Meng
Freddy Meng
Senior account manager
Tlf.: +45 28 91 26 59
Freddy.meng@lite-led.dk
Torben Støy
Torben Støy
Account manager
Tlf.: +45 27 80 29 05
Torben@lite-led.dk
Camilla Vigsø
Camilla Vigsø
Back Office
Tlf.: +45 88 72 88 11
Camilla@lite-led.dk
Leo W. Wehnert
Leo W. Wehnert
Lysdesigner
Tlf.: +45 88 72 88 10
Leo@lite-led.dk
Hanne Højgaard Thomsen
Hanne Højgaard Thomsen
Økonomiansvarlig
Tlf.: +45 88 72 88 04
Hanne@lite-led.dk
Sabrina Loll Pedersen
Sabrina Loll Pedersen
Marketingansvarlig
Tlf.: +45 88 72 88 09
Sabrina@lite-led.dk
Jesper  Staal Jessen
Jesper Staal Jessen
Lager- og logistikansvarlig
Tlf.: +45 88 72 88 08
Jesper@lite-led.dk
Torben Larsen
Torben Larsen
Lagermedarbeider
Tlf.:
Meld deg på LITEs nyhetsbrev

Meld deg på LITEs nyhetsbrev nå og dra nytte av inspirerende belysningsløsninger, gode råd og nye produkter. Gratis og rett i innboksen din.

Spørsmål?

Har du spørsmål om LED eller produktene våre, eller trenger du hjelp? Vi hjelper deg med glede. Fyll ut skjemaet vårt, så kontakter vi deg.

Kundepålogging

Som kunde hos LITE har du mulighet til å handle på nettbutikken vår og kjøpe produkter fra vårt store utvalg, akkurat når det passer deg!

Kontakt oss

LITE Norge AS
Brobekkveien 107
0582 Oslo
Norge

Tlf.: + 47 918 73 252
info@lite-led.no

Åpningstider
Mandag - torsdag: 8:00 - 16:00
Fredag: 8:00 - 14:00

UtstillingslokaleKontakt oss og bestill en tid for omvisning

Logg inn

Få umiddelbar tilgang til nettbutikken vår. Skriv inn ditt brukernavn og passord.

Glemt passord?Ny bruker
Velg variant af produkt

Velg mellom flere varianter av dette produktet.

Fraktpriser

Listen ble sist oppdatert oktober 2016.

  • Østlandet3,5%0000-3999
  • Sørlandet4,0%4000-4994
  • Vestlandet4,5%5003-6996
  • Trøndelag5,0%7003-7994
  • Nord-Norge6,5%8001-9999
Meld deg på LITEs nyhetsbrev

Meld deg på LITEs nyhetsbrev nå og dra nytte av inspirerende belysningsløsninger, gode råd og nye produkter. Gratis og rett i innboksen din.

Spørsmål?

Har du spørsmål om LED eller produktene våre, eller trenger du hjelp? Vi hjelper deg med glede. Fyll ut skjemaet vårt, så kontakter vi deg.