Finn din kontakt

Jonny Grunnfoss
Jonny Grunnfoss
Salgsagent; Nordland, Troms, Finnmark & Svalbard
Tlf.: +47 90 09 15 39
J.grunnfoss@elektrosalg.no

Find medarbejder Danmark

Lars Andersen
Lars Andersen
Adm. Direktør
Tlf.: +45 88 72 88 00
Lars@lite-led.dk
Morten Andersen
Morten Andersen
Sales manager
Tlf.: +45 88 72 88 02
Morten@lite-led.dk
Henrik Holm Jensen
Henrik Holm Jensen
Prosjektansvarlig
Tlf.: +45 88728805
henrik@lite-led.dk
Camilla Vigsø
Camilla Vigsø
Back Office
Tlf.: +45 88 72 88 11
Camilla@lite-led.dk
Kåre Venø Olesen
Kåre Venø Olesen
Belysningsplanlegger
Tlf.: +45 88 72 88 10
kaare@lite-led.dk
Hanne Højgaard Thomsen
Hanne Højgaard Thomsen
Økonomiansvarlig
Tlf.: +45 88 72 88 04
Hanne@lite-led.dk
Sabrina Loll Pedersen
Sabrina Loll Pedersen
Marketingansvarlig
Tlf.: +45 88 72 88 09
Sabrina@lite-led.dk
Lizette Mark Sørensen
Lizette Mark Sørensen
Receptionist
Tlf.: +45 88728800
reception@lite-led.dk
Jesper  Staal Jessen
Jesper Staal Jessen
Lager- og logistikansvarlig
Tlf.: +45 88 72 88 08
Jesper@lite-led.dk
Torben Larsen
Torben Larsen
Lagermedarbeider
Tlf.:
Torben Pedersen
Torben Pedersen
Lagermedarbeider
Tlf.:
Meld deg på vårt nyhetsbrev

Registrer deg nå for LITEs nyhetsbrev og høst fordelene av inspirerende belysningsløsninger, tips og nye produkter. Gratis og direkte i innboksen din.

logo
LITE Norge AS stenger pr. 31.10.2021

I forbindelse med nedleggelsen av LITE Norge AS, er det ikke lenger mulig å benytte eller handle via www.lite-led.no. Ønsker du fortsatt å handle produktsortimentet fra LITE, kan du søke om nytt webshop login via den danske hjemmesiden www.lite-led.dk (vi gjør oppmerksom på at du selv vil være ansvarlig for innfortolling av varer).

 

Vi takker våre kunder for det gode samarbeidet.

Ligthting the future

Logg inn

Få direkte tilgang til vår nettbutikk. Skriv inn brukernavn og passord.

Glemt passord?Ny bruker
Velg produktvariant

Bruk pilene til raskt å finne ønsket variant.

Fraktpriser

Listen ble sist oppdatert oktober 2016.

  • Østlandet3,5%0000-3999
  • Sørlandet4,0%4000-4994
  • Vestlandet4,5%5003-6996
  • Trøndelag5,0%7003-7994
  • Nord-Norge6,5%8001-9999
Meld deg på vårt nyhetsbrev

Registrer deg nå for LITEs nyhetsbrev og høst fordelene av inspirerende belysningsløsninger, tips og nye produkter. Gratis og direkte i innboksen din.

Kontakt oss

Spørsmål eller trenger hjelp? Vi hjelper deg gjerne.Fyll ut skjemaet vårt, så kontakter vi deg. Eller ring tlf + 45 88 72 88 00